Duyurular

2017-2018 Bahar Yarıyılı Ders Programı Sayfanın alt kısmındadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ARKEOLOJİ BÖLÜMÜ 2017-2018 BAHAR YARIYILI DERS PROGRAMI

Not: Dersler Edebiyat Fakültesi yeni derslik binasında yapılacaktır.

KODU ADI ZOR/SEÇ. ADI SOYADI GÜNÜ SAATI KATI NO'SU
ARK 116 ARKEOLOJİK KAZI VE ARAŞTIRMA TEK. ZOR TUNA AKÇAY PAZARTESİ 08:30-09:20 1. Kat 110
ARK 116 ARKEOLOJİK KAZI VE ARAŞTIRMA TEK. ZOR TUNA AKÇAY PAZARTESİ 09:30-10:20 1. Kat 110
ARK 406 GEÇ ANTİKÇAĞ ARKEOLOJİSİ II SEÇ A. EMEL ERTEN PAZARTESİ 10:30-11:20 1. Kat 110
ARK 406 GEÇ ANTİKÇAĞ ARKEOLOJİSİ II SEÇ A. EMEL ERTEN PAZARTESİ 11:30-12:20 1. Kat 110
ARK 306 ANADOLU DEMİR ÇAĞI ARKEOLOJİSİ I ZOR ATAKAN AKÇAY PAZARTESİ 12:30-13:20 1. Kat 110
ARK 306 ANADOLU DEMİR ÇAĞI ARKEOLOJİSİ I ZOR ATAKAN AKÇAY PAZARTESİ 13:30-14:20 1. Kat 110
ARK 214 KLASİK DÖNEM SERAMİĞİ ZOR TUNA AKÇAY PAZARTESİ 14:30-15:20 1. Kat 110
ARK 214 KLASİK DÖNEM SERAMİĞİ ZOR TUNA AKÇAY PAZARTESİ 15:30-16:20 1. Kat 110
ARK 312 ERKEN DÖNEM ORTA ASYA ARKEOLOJİSİ SEÇ S. YÜCEL ŞENYURT PAZARTESİ 16:30-17:20 1. Kat 110
ARK 312 ERKEN DÖNEM ORTA ASYA ARKEOLOJİSİ SEÇ S. YÜCEL ŞENYURT PAZARTESİ 17:30-18:20 1. Kat 110
ARK 342 ROMA DİNİ VE İNANCI SEÇ TUNA AKÇAY SALI 08:30-09:20 1. Kat 110
ARK 342 ROMA DİNİ VE İNANCI SEÇ TUNA AKÇAY SALI 09:30-10:20 1. Kat 110
ARK 212 KLASİK DÖNEM MİMARİSİ ZOR AYŞE FATMA EROL SALI 10:30-11:20 1. Kat 110
ARK 212 KLASİK DÖNEM MİMARİSİ ZOR AYŞE FATMA EROL SALI 11:30-12:20 1. Kat 110
ARK 202 YONTMATAŞ ALET TİPOLOJİSİ ZOR C. MERİH EREK SALI 12:30-13:20 1. Kat 110
ARK 202 YONTMATAŞ ALET TİPOLOJİSİ ZOR C. MERİH EREK SALI 13:30-14:20 1. Kat 110
ARK 414 ARKEOLOJİDE YENİ YAKLAŞIM VE TEORİLER SEÇ TUNA AKÇAY SALI 14:30-15:20 1. Kat 110
ARK 414 ARKEOLOJİDE YENİ YAKLAŞIM VE TEORİLER SEÇ TUNA AKÇAY SALI 15:30-16:20 1. Kat 110
ARK 302 TAŞLAR BİLGİSİ ZOR C. MERİH EREK SALI 16:30-17:20 1. Kat 110
ARK 302 TAŞLAR BİLGİSİ ZOR C. MERİH EREK SALI 17:30-18:20 1. Kat 110
ARK 240 HİTİT ARKEOLOJİSİ ZOR ATAKAN AKÇAY ÇARŞAMBA 08:30-09:20 1. Kat 110
ARK 240 HİTİT ARKEOLOJİSİ ZOR ATAKAN AKÇAY ÇARŞAMBA 09:30-10:20 1. Kat 110
ARK 122 ARKAİK DÖNEM PLASTİĞİ ZOR DİDEM DEMİRALP ÇARŞAMBA 10:30-11:20 1. Kat 110
ARK 122 ARKAİK DÖNEM PLASTİĞİ ZOR DİDEM DEMİRALP ÇARŞAMBA 11:30-12:20 1. Kat 110
ARK 120 ERKEN DÖNEM MEZOPOTAMYA ARKEOLOJİSİ ZOR S. YÜCEL ŞENYURT ÇARŞAMBA 12:30-13:20 1. Kat 110
ARK 120 ERKEN DÖNEM MEZOPOTAMYA ARKEOLOJİSİ ZOR S. YÜCEL ŞENYURT ÇARŞAMBA 13:30-14:20 1. Kat 110
ARK 226 ANTİK ŞEHİRCİLİK SEÇ MELİH ARSLAN ÇARŞAMBA 14:30-15:20 1. Kat 110
ARK 226 ANTİK ŞEHİRCİLİK SEÇ MELİH ARSLAN ÇARŞAMBA 15:30-16:20 1. Kat 110
ARK 418 ANTİKÇAĞ NÜMİZMATİĞİ SEÇ MELİH ARSLAN ÇARŞAMBA 16:30-17:20 1. Kat 110
ARK 418 ANTİKÇAĞ NÜMİZMATİĞİ SEÇ MELİH ARSLAN ÇARŞAMBA 17:30-18:20 1. Kat 110
ARK 218 KUATERNER JEOMORFOLOJİSİ SEÇ C. MERİH EREK PERŞEMBE 08:30-09:20 1. Kat 110
ARK 218 KUATERNER JEOMORFOLOJİSİ SEÇ C. MERİH EREK PERŞEMBE 09:30-10:20 1. Kat 110
ARK 308 HELLENİSTİK DÖNEM ARKEOLOJİSİ II ZOR A. EMEL ERTEN PERŞEMBE 10:30-11:20 1. Kat 110
ARK 308 HELLENİSTİK DÖNEM ARKEOLOJİSİ II ZOR A. EMEL ERTEN PERŞEMBE 11:30-12:20 1. Kat 110
ARK 224 TUNÇ ÇAĞI ANADOLU TARİHİ COĞRAFYASI SEÇ ESMA REYHAN PERŞEMBE 12:30-13:20 1. Kat 110
ARK 224 TUNÇ ÇAĞI ANADOLU TARİHİ COĞRAFYASI SEÇ ESMA REYHAN PERŞEMBE 13:30-14:20 1. Kat 110
ARK 412 ESKİ ÖNASYA DİLLERİ SEÇ ESMA REYHAN PERŞEMBE 14:30-15:20 1. Kat 110
ARK 412 ESKİ ÖNASYA DİLLERİ SEÇ ESMA REYHAN PERŞEMBE 15:30-16:20 1. Kat 110
ARK 106 PALEOLİTİK TİPOLOJİDE TEMEL TERİM VE KAVRAMLAR ZOR C. MERİH EREK PERŞEMBE 16:30-17:20 1. Kat 110
ARK 106 PALEOLİTİK TİPOLOJİDE TEMEL TERİM VE KAVRAMLAR ZOR C. MERİH EREK PERŞEMBE 17:30-18:20 1. Kat 110
ARK 220 PALEOLİTİKTE ATEŞ VE YERLEŞİM BİÇİMLERİ SEÇ C. MERİH EREK CUMA 08:30-09:20 1. Kat 110
ARK 220 PALEOLİTİKTE ATEŞ VE YERLEŞİM BİÇİMLERİ SEÇ C. MERİH EREK CUMA 09:30-10:20 1. Kat 110
ARK 408 İŞLEVSEL TİPOLOJİ SEÇ C. MERİH EREK CUMA 10:30-11:20 1. Kat 110
ARK 408 İŞLEVSEL TİPOLOJİ SEÇ C. MERİH EREK CUMA 11:30-12:20 1. Kat 110
ARK 216 KLASİK DİLLER VE KÜLTÜRLER II SEÇ DİDEM DEMİRALP CUMA 12:30-13:20 1. Kat 110
ARK 216 KLASİK DİLLER VE KÜLTÜRLER II SEÇ DİDEM DEMİRALP CUMA 13:30-14:20 1. Kat 110
ARK 314 ANADOLU PALEOANTROPOLOJİSİ SEÇ OKŞAN BAŞOĞLU CUMA 14:30-15:20 1. Kat 110
ARK 314 ANADOLU PALEOANTROPOLOJİSİ SEÇ OKŞAN BAŞOĞLU CUMA 15:30-16:20 1. Kat 110
ARK 204 ORTA TUNÇ ÇAĞI ANADOLU ARKEOLOJİSİ ZOR ATAKAN AKÇAY PAZARTESİ 10:30-11:20 1. Kat 113
ARK 204 ORTA TUNÇ ÇAĞI ANADOLU ARKEOLOJİSİ ZOR ATAKAN AKÇAY PAZARTESİ 11:30-12:20 1. Kat 113
ARK 112 MİNOS, MİKEN, PROTOGEOMETRİK VE GEOMETRİK DÖNEM SERAMİĞİ ZOR A. EMEL ERTEN SALI 12:30-13:20 1. Kat 113
ARK 112 MİNOS, MİKEN, PROTOGEOMETRİK VE GEOMETRİK DÖNEM SERAMİĞİ ZOR A. EMEL ERTEN SALI 13:30-14:20 1. Kat 113
ARK 304 YENİ ASUR VE YENİ BABİL ARKEOLOJİSİ ZOR ATAKAN AKÇAY SALI 14:30-15:20 1. Kat 113
ARK 304 YENİ ASUR VE YENİ BABİL ARKEOLOJİSİ ZOR ATAKAN AKÇAY SALI 15:30-16:20 1. Kat 113
ARK 242 ÖN ASYA DA MÜHÜRCÜLÜK ZOR. S. YÜCEL ŞENYURT SALI 16:30-17:20 1. Kat 113
ARK 242 ÖN ASYA DA MÜHÜRCÜLÜK ZOR S. YÜCEL ŞENYURT SALI 17:30-18:20 1. Kat 113
ARK 316 KLASİK DİLLER VE KÜLTÜRLER IV SEÇ DİDEM DEMİRALP ÇARŞAMBA 08:30-09:20 1. Kat 113
ARK 316 KLASİK DİLLER VE KÜLTÜRLER IV SEÇ DİDEM DEMİRALP ÇARŞAMBA 09:30-10:20 1. Kat 113
ARK 402 ROMA ARKEOLOJİSİ II ZOR AYŞE FATMA EROL ÇARŞAMBA 10:30-11:20 1. Kat 113
ARK 402 ROMA ARKEOLOJİSİ II ZOR AYŞE FATMA EROL ÇARŞAMBA 11:30-12:20 1. Kat 113
ARK 118 KALKOLİTİK ÇAĞ ANADOLU ARKEOLOJİSİ ZOR ATAKAN AKÇAY PERŞEMBE 12:30-13:20 1. Kat 113
ARK 118 KALKOLİTİK ÇAĞ ANADOLU ARKEOLOJİSİ ZOR ATAKAN AKÇAY PERŞEMBE 13:30-14:20 1. Kat 113
ARK 104 PREHİSTORİK ARKEOLOJİDE ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME YÖNTEMLERİ ZOR C. MERİH EREK PERŞEMBE 14:30-15:20 1. Kat 113
ARK 104 PREHİSTORİK ARKEOLOJİDE ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME YÖNTEMLERİ ZOR C. MERİH EREK PERŞEMBE 15:30-16:20 1. Kat 113
ARK 340 ANTİKÇAĞ DA RESİM SANATI SEÇ AYŞE FATMA EROL CUMA 08:30-09:20 1. Kat 113
ARK 340 ANTİKÇAĞ DA RESİM SANATI SEÇ AYŞE FATMA EROL CUMA 09:30-10:20 1. Kat 113
ARK 210 KLASİK DÖNEM HEYKELTRAŞLIĞI ZOR DİDEM DEMİRALP CUMA 10:30-11:20 1. Kat 113
ARK 210 KLASİK DÖNEM HEYKELTRAŞLIĞI ZOR DİDEM DEMİRALP CUMA 11:30-12:20 1. Kat 113